Toplu SMS Hizmeti

Diyarbakır Web Tasarım

Toplu SMS Hizmeti

Kurumsal Kimlik Neden Önemlidir?
Günümüzün rekabet dünyasında markaların fark edilebilmesi başka bir deyişle öbürlerinden rakiplerinden ayırt edilebilmesi gerekmektedir. Bunu sağlamak ise kurumsal kimliğinden öteki bir ifadeyle kurumsal kimlikten geçer. Kurumsal kimliğinde renk tasarımından logoya kadar her şeyin itinayla ve bir kültür çerçevesinde oluşturulması gerekir. Özetle; tam bunlar kurumu yansıtacak bir şekilde olmalıdır.

Örnek; Marka cümbüşlü bir kurum olma emeliyle başka bir deyişle kurum odaklı mahsul / hizmet satma kastıyla konumlanacaksa kurumsal kimliğini de buna müteveccih oluşturmalıdır. Logosuyla, renk tasarımıyla, mottosuyla, misyonuyla, vizyonuyla, sloganıyla, kampanya kurgusuyla, jingleyla, sosyal medya kitiyle vb. kısacası a’dan z’ye görsel, işitsel ve metinsel yapısı meblağlı olmalıdır. Ayrıca tüm bunlar bir strateji güzergahında kurgulanmalıdır.

diyarbakır kombi diyarbakır kombi servisi diyarbakır kombi arıza kombi servisi diyarbakır ceza avukatı diyarbakır avukat diyarbakır boşanma avukatı ceza avukatı diyarbakır temizlik şirketi diyarbakır temizlik şirketleri diyarbakır temizlik şirketi diyarbakır temizlik şirketleri alocars alo cars