Mobil Uygulama

Diyarbakır Web Tasarım

Mobil Uygulama

Devamlı gelişen mobil dünyada uygulama ile yerinizi ayırın. iOS ve Android ortamlarında işletmenizin mobil uygulaması ile kolay erişebilirliğinizi, gelirinizi arttırın.

Android Platformunun Özgürlüğü

Gelişimi ve kullanım oranları her geçen gün artan akıllı cihazların insanların kullanım alışkanlıkları arasındaki yerini arttırmaya devam ediyor. Mobil ortamlar arasında popüler olan Android, mobil yazılım pazarında %60'lık kullanım oranı ile en çok tercih edilen mobil yazılımlar arasında yer alıyor.

Siz de gelişen ve yaygınlaşan bu mobil dünyada profesyonelce tasarlanmış uygulamalar ile yerinizi alın. Her cihaz için özel olarak optimize edilmiş özellikler, güncel teknolojiler kullanılarak ortaya çıkan android uygulama ve yazılım hizmeti ile satışlarınızı, gelirizini arttırken kullacılarınızda kalıcı bir yer edinin!

Android platformunun güncel sürümlerine göre belirli sürelerle güncelleme desteği, isteğe ve markaya özel tasarım, güvenlik yönergelerine uygun, farklı modül sistemleri, kolay sosyal medya entegreleri, reklam yerleşim seçenekleri ile android uygulamanız hazır.

Android Uygulama Geliştirme İş Planımız

Görüşme : Müşterilerimizden doldurulması istenen talep formuna istinaden müşteri temsilcilerimiz siz ile irtibata geçerek , android uygulama isteğiniz hakkında hakkında daha detaylı bilgi alırlar.

Sunum : Müşteri temsilcilerimizle yaptığınız görüşmelerin ardından toplanan bilgiler uzman ekibimize aktarılır. Sektör rakip araştırması ve sizden gelen istekler analiz edilir , hazırladığımız uygulama taslağı ile karşılıklı fikir-bilgi alışverişi yapılır. Tasarımcı arkadaşlarımızın bu detaylar ile hazırladığı eskizler müşterimize sunulur.

Yazılım Şeması : Sunum ile ortaya çıkan fikirler ile yazılımcı arkadaşlarımızın sunum doğrultusunda yaptıkları şema ile onay aşamasına getirirler.

Onay : Müşterimize sunulan yazılım şeması doğrultusunda gerekli revizelerden sonra onayınız alınır.

Kodlama : Kodlanan android uygulaması gerekli testlerden geçirildikten sonra müşteri tarafından kontrol edilir ve tekrar müşteri onayına sunulur.

Teslim : Kodlanan android yazılımı müşteri onayı alındıktan sonra sistem gerekli alt yapı düzenlemeleri yapılarak müşteriye teslim edilir.

 

Apple'ın iOS Uygulama Stabilitesi


iPhone, iPad ve iPod Touch cihazlarında kullanılan iOS mobil platformu dünya genelinde ciddi bir kullanım oranına sahiptir. Stabilite, güvenlik, kullanılabilirlik gibi bir çok farklı nedenlerden dolayı tercih edilen bu cihazlarda iOS Uygulama Geliştirme hizmeti ile mobil dünyadaki yerinizi alın.

Ayrıca başarılı bir uygulamaya sahip olarak farklı stratejiler belirleyebilir, pazar payınızı arttırabilir, marka gücünüzü arttırabilir ve başarılı pazarlama olanaklarına sahip olabilirsiniz.

Uygulamanız App Store'da!
iOS Uygulama Geliştirme
hizmeti kapsamında kurumsal kimliğinizin, ürünlerinizin ve hizmetlerinizin tanıtımına yönelik iOS uygulamalarını geliştiriyoruz.

Her türlü mobil ihtiyacı karşılayacak, firma ve kullanıcı odaklı, özgün tasarımlı, güvenlik yönergelerine uygun, kullanıcı optimizasyonu gibi bir çok detayı Apple standatlarına uygun olarak gerçekleştiriyoruz. Markanızın ihtiyaç duyduğu iOS tabanlı mobil uygulama hizmetini diyarbakır mobil uygulama farkıyla elde edin.

diyarbakır kombi diyarbakır kombi servisi diyarbakır kombi arıza kombi servisi diyarbakır ceza avukatı diyarbakır avukat diyarbakır boşanma avukatı ceza avukatı diyarbakır temizlik şirketi diyarbakır temizlik şirketleri diyarbakır temizlik şirketi diyarbakır temizlik şirketleri alocars alo cars